Часто запитувані питання

Хто створює базу даних та гарантує достовірність коментарів

Базу даних телефонних номерів та оцінки створюють самі користувачі. Свій досвід можна додавати через веб-сайт Коментарі додаютьс користувачами сайту анонімно, тому їх оцінку неможливо гарантувати на 100%. Іноді ми зтикаємося з вимогами видалити коментарі до номера телефону зсилаючись на те що коментарі є вигаданими. Тому, ми залишаємо за собою право видаляти коментарі або навіть повністю блокувати дискусію до даного номера.

Чи модерується ресурс

Так, дискусіії щодо номерів телефонів частково модеруються. Цьому є вагома причина - на форумі щодня додаються тисячі повідомлень. Контролювати абсолютно кожен окремий коментар просто неможливо. Тому ми розглядаємо зокрема підозрілі коментарі та ті, про які нас попередили.

Чому мій коментар був видалений або змінений

Коментарі зникають тому що: Прийшла інформація, що даний коментар містить елементи порушення законодавства. Ці дії будуть розглядатися на підставі загальної інформованості. Коментар є вульгарним або принизливим. Прийшла вимога видалити коментар від поліції. Прийшло рішення суду про видалення коментаря. Ми залишаємо за собою право обмежити можливість коментувати у разі порушення цих умов.

Що робити, якщо я хочу видалити коментар до номера

Якщо ви помітили коментар який містить образливі вирази або факти – будь ласка повідомляйте нам по електронній пошті : У випадку, якщо повідомлення не ґрунтується на правдивих фактах, або воно є образливим - коментар буде видалений. У інших випадках зверніться до поліції. Оператор форуму зобов’язується надавати всіляку допомогу під час розслідування незаконності таких повідомлень. Якщо поліція або суд повідомить нас про незаконність - ми можемо выдалити повідомлення.

Чи можете ви надати мені будь яку інформацію про автора коментаря

Коментарі публікуються без будь-якої попередньої реєстрації. Відвідувачі сайту додають коментарі абсолютно анонімно – ми не вимагаємо вказувати ім’я або адресу електронної пошти. Ми зберігаємо IP-адреси вкладників тільки в зашифрованому вигляді. Таким чином ми можемо легко виявити, що два коментарі були написані з одного обладнання. Розбірливу IP-адресу ми надати не можемо.

Хто несе відповідальність за зміст коментарів

За зміст коментарів завжди відповідають тільки користувачі. Оператор видаляє коментар тільки в тому випадку, якщо його було однозначно інформовано про незаконний зміст коментаря.

Що мені робити, якщо мій номер телефону знаходиться на цьому сайті в супереч мого бажання

Якщо Ви знайшли на цьому сайті свій номер телефону, зв’яжіться з нами та подайте запит на його видалення за адресою електронної пошти. Ми залишаємо за собою право звернутися до Вас з вимогою надати нам документи, які підтверджують, що номер телефону належить саме Вам.