Сайт «nomeratelefonov.com.ua» є громадським ресурсом, де кожен бажаючий може опублікувати відгук про працівників, продавців, компаніях та ін. Форма для розміщення публікації знаходиться у вільному доступі, і кожен користувач мережі Інтернет може нею скористатися. Інформація, опублікована на сайті, не може бути перевірена. Адміністрація сайту не бере участь в наповненні основного розділу сайту, це роблять сторонні люди; отже, адміністрація не може гарантувати достовірність опублікованої інформації.

Всі відгуки проходять модерацію, і публікуються в оригінальному вигляді. При цьому, адміністрація не несе відповідальності за інформацію, надану сторонніми користувачами і не перевіряє її. Модерація зачіпає не більше ніж правку грубих орфографічних помилок, що ускладнюють сприйняття (без зміни контексту відкликання); а так само фільтрацію повідомлень, явно не мають відношення до тематики сайту (наприклад, вірусна реклама і відвертий спам).

Відповідальність за опубліковану інформацію несе виключно автор публікації. Адміністрація сайту не відстежує інформацію про авторів публікацій.

Всі власні імена, торгові марки, бренди, найменування товарів та організацій, різного роду інтелектуальна власність, авторські та суміжні права, що згадуються і цитуються в публікаціях і коментарях, належать їх власникам. Наявність їх на сайті «nomeratelefonov.com.ua» не дає права на використання таких ні в якому вигляді, крім передбаченого авторами відгуків і описів відповідно до схеми ліцензування GFDL. Сайт «nomeratelefonov.com.ua» ніяким чином не пов'язаний з правовласниками, і тому адміністрація «nomeratelefonov.com.ua» не може розпоряджатися правами на використання захищених авторським правом матеріалами.

Інформація, опублікована на сайті «nomeratelefonov.com.ua», надана у вільному доступі, без будь-яких гарантій корисності та придатності до використання де б то не було. Всякий, що використовує інформацію з сайту «nomeratelefonov.com.ua, робить це на свій страх і ризик.

Адміністрація сайту «nomeratelefonov.com.ua» не бере участі у вирішенні спірних ситуацій і конфліктів між особами, що мають відношення до опублікованої на сайті інформації. Підтвердити, скорегувати або спростувати інформацію, може кожен користувач, залишивши коментар до конкретної публікації.

Переконливе прохання до спамерам і SEO-майстрам: не витрачати свій час і не віднімати його у модераторів сайту. Повідомлення і коментарі рекламного характеру будуть видалені.